MDCDK57-25-22-A
Part Number:
MDCDK57-25-22-A
Description:
25 MM X 22 MM DISC COUPLING
In Stock:
8
Specifications :
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length