FCMR38-20-15-SS
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
FCMR38-20-15-SS
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
20MMX15MM STAINLESS BEAM CPLNG
In Stock:
10
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length