MDCD51-24-19-A
Part Number:
MDCD51-24-19-A
Description:
24 MM X 19 MM DISC COUPLING
In Stock:
7
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length