MDCD51-20-13-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
MDCD51-20-13-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
20 MM X 13 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length