MDCD51-18-13-A
Part Number:
MDCD51-18-13-A
Description:
18 MM X 13 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length