MDCD51-17-15-A
Part Number:
MDCD51-17-15-A
Description:
17 MM X 15 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length