22UL1007SLDVIO25
Part Number:
22UL1007SLDVIO25
Description:
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V VIO 25'
In Stock:
94
Conductor Strand :
Solid
Jacket (Insulation) Diameter :
0.058" (1.47mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Violet
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG