DCSK32-13MM-1/2"-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
DCSK32-13MM-1/2"-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
13 MM X 1/2" DISC COUPLING
In Stock:
5
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length