DCSK32-24MM-3/4"-A
Part Number:
DCSK32-24MM-3/4"-A
Description:
24 MM X 3/4" DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length