DCSK32-15MM-1/2"-A
Part Number:
DCSK32-15MM-1/2"-A
Description:
15 MM X 1/2" DISC COUPLING
In Stock:
7
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length