DCSK32-18MM-5/8"-A
Part Number:
DCSK32-18MM-5/8"-A
Description:
18 MM X 5/8" DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length