MDCSK51-24-24-A
Part Number:
MDCSK51-24-24-A
Description:
24 MM X 24 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length