MDCSK51-25-13-A
Part Number:
MDCSK51-25-13-A
Description:
25 MM X 13 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length