MDCSK51-22-14-A
Part Number:
MDCSK51-22-14-A
Description:
22 MM X 14 MM DISC COUPLING
In Stock:
16
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length