MDCSK51-19-15-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
MDCSK51-19-15-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
19 MM X 15 MM DISC COUPLING
In Stock:
8
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length