MDCSK51-20-17-A
Part Number:
MDCSK51-20-17-A
Description:
20 MM X 17 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length