24UL1007STRORA25
Part Number:
24UL1007STRORA25
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG 300V ORG 25'
In Stock:
37
Jacket (Insulation) Diameter :
0.053" (1.35mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG