MDCDK51-20-16-A
Part Number:
MDCDK51-20-16-A
Description:
20 MM X 16 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length