MDCDK51-25-12-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
MDCDK51-25-12-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
25 MM X 12 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length