MDCDK51-14-12-A
Part Number:
MDCDK51-14-12-A
Description:
14 MM X 12 MM DISC COUPLING
In Stock:
16
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length