MDCD51-25-14-A
Part Number:
MDCD51-25-14-A
Description:
25 MM X 14 MM DISC COUPLING
In Stock:
5
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length