MDCD51-20-16-A
Part Number:
MDCD51-20-16-A
Description:
20 MM X 16 MM DISC COUPLING
In Stock:
19
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length