MDCD51-16-14-A
Part Number:
MDCD51-16-14-A
Description:
16 MM X 14 MM DISC COUPLING
In Stock:
28
Specifications :
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length