LVO-OF-MSP-16-AN
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
LVO-OF-MSP-16-AN
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
16 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
In Stock:
25
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.339" (34.00mm) Outer Diameter