MWC15-3/16"-1/8"-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
MWC15-3/16"-1/8"-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
3/16"X1/8" ALUMINUM BEAM CPLNG
In Stock:
10
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 0.866" (22.00mm) Length