LVO-OF-MCL-20-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
LVO-OF-MCL-20-A
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
20 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
In Stock:
50
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.575" (40.00mm) Outer Diameter