OF-MCL-16-F
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
OF-MCL-16-F
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
16 MM STEEL SHAFT COLLAR
In Stock:
107
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.339" (34.00mm) Outer Diameter x 0.512" (13.00mm) Width