LV-OF-MCL-35-SS
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
LV-OF-MCL-35-SS
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
35 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
In Stock:
18
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.244" (57.00mm) Outer Diameter