0.75X2.5FLT6061T6511-6
Manufacturer:
Remington Industries
Part Number:
0.75X2.5FLT6061T6511-6
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
0.75X2.5FLT6061T6511-6 3/4" X 2-
In Stock:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
6.000" L x 2.500" W x 0.750" H (152.40mm x 63.50mm x 19.05mm)