0.3125RD6061T6511-12
Manufacturer:
Remington Industries
Part Number:
0.3125RD6061T6511-12
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
0.3125RD6061T6511-12 5/16" DIAME
In Stock:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.312" Dia x 12.000" L (7.94mm x 304.80mm)