1.0X2.5FLT6061T6511-2
Manufacturer:
Remington Industries
Part Number:
1.0X2.5FLT6061T6511-2
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
1.0X2.5FLT6061T6511-2 1" X 2-1/2
In Stock:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.000" L x 2.500" W x 1.000" H (50.80mm x 63.50mm x 25.40mm)