1.0X1.5FLT6061T6511-4
Manufacturer:
Remington Industries
Part Number:
1.0X1.5FLT6061T6511-4
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
1.0X1.5FLT6061T6511-4 1" X 1-1/2
In Stock:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
4.000" L x 1.500" W x 1.000" H (101.60mm x 38.10mm x 25.40mm)