0.25X8.0FLT6061T6511
Manufacturer:
Remington Industries
Part Number:
0.25X8.0FLT6061T6511
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
1/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
In Stock:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
10.000" L x 8.000" W x 0.250" H (254.00mm x 203.20mm x 6.35mm)