0.25X0.50FLT304SS-1
Manufacturer:
Remington Industries
Part Number:
0.25X0.50FLT304SS-1
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 1"L
In Stock:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.000" L x 0.500" W x 0.250" H (25.40mm x 12.70mm x 6.35mm)