LV-OF-MCL-25-AN
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
LV-OF-MCL-25-AN
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
25 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
In Stock:
35
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter