LV-OF-MCL-12-SS
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Part Number:
LV-OF-MCL-12-SS
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
12 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
In Stock:
43
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.102" (28.00mm) Outer Diameter