0.75X6.0FLT6061T6511-48
Manufacturer:
Remington Industries
Part Number:
0.75X6.0FLT6061T6511-48
Category:
Structural, Motion Hardware
Description:
3/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
In Stock:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
48.000" L x 6.000" W x 0.750" H (1219.20mm x 152.40mm x 19.05mm)