LPCS4747MT102-HP
Part Number:
LPCS4747MT102-HP
Description:
20%, T&R, 102 Inductance (uH),
Current Rating (Amps) :
760 mA
DC Resistance (DCR) :
1.27Ohm Max
Height - Seated (Max) :
0.394" (10.00mm)
Inductance :
1 mH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%