LPCS4747MT330
Part Number:
LPCS4747MT330
Description:
125, 20%, T&R, 330 Inductance (u
Current Rating (Amps) :
2.1 A
DC Resistance (DCR) :
57mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.236" (6.00mm)
Inductance :
33 µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%