14STRBLUSXL1000
Part Number:
14STRBLUSXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG BLUE 1000'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.141" (3.58mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG