14STRYELSXL1000
Part Number:
14STRYELSXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG YELLOW 1000'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.141" (3.58mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG