14STRORASXL500
Part Number:
14STRORASXL500
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG ORANGE 500'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.141" (3.58mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG