14STRBLUTXL500
Part Number:
14STRBLUTXL500
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG BLUE 500'
In Stock:
48
Jacket (Insulation) Diameter :
0.103" (2.62mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG