14STRGRATXL500
Part Number:
14STRGRATXL500
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG GRAY 500'
In Stock:
49
Jacket (Insulation) Diameter :
0.103" (2.62mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG