18STRWHITXL1000
Part Number:
18STRWHITXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 1000'
In Stock:
48
Conductor Strand :
16/30
Jacket (Insulation) Diameter :
0.082" (2.08mm)
Jacket Color :
White
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
18 AWG