20STRBLATXL1000
Part Number:
20STRBLATXL1000
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'
In Stock:
43
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket Color :
Black
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
20 AWG