14STRBLATXL250
Part Number:
14STRBLATXL250
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 250'
In Stock:
45
Jacket (Insulation) Diameter :
0.103" (2.62mm)
Jacket Color :
Black
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG