14STRYELTXL250
Part Number:
14STRYELTXL250
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG YELLOW 250'
Jacket (Insulation) Diameter :
0.103" (2.62mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
14 AWG