16STRBROTXL250
Part Number:
16STRBROTXL250
Description:
HOOK-UP STRND 16AWG BROWN 250'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.088" (2.24mm)
Jacket Color :
Brown
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
16 AWG