20PTFESTRVIO1000
Part Number:
20PTFESTRVIO1000
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG VIOLET 1000'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.058" (1.47mm)
Jacket Color :
Violet
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG